Konfirmantplan 2022 2023

Konfirmantplan Finnøy 22-23

Haust 2022

Oppstart September

Ons 31. Aug – Kick off Bethel 14:40-15:45

Tys 6. Sep – Kick off Tau Kyrkje 14:10-15:15

Ons 7. Sept – Fri for alle konfirmanter!

Tys 13. Sept – Konf underv Tau kyrkje 1410-1515

Ons 14. Sept – Konf underv Bethel – 14:40-15:45 – Kun for Fogn, Talgje og jentene fra Finnøy

Ons 21. Sept – Konf underv – Bethel 14:40-15:45 – Kun for Sj.øy, Ombo og guttene fra Finnøy

Tys 27. sept – Konf underv på Tau Kyrkje 1410 – 1515

Ons 28. Sept – Konf underv – Bethel 14:40-15:45 – Kun for Fogn, Talgje og jentene fra Finnøy

Presentasjonsgudstenester

Søn 4. Sept Talgje 1030-1230

Søn 25. Sept Hesby 1030-1230

Søn 18. Sept Fogn, Halsnøy, Jørstad

Søn 25. Sept Sjernrarøy 1045-1215

Oktober

Tys 4. okt Konf underv på Tau Kyrkje 1410-1515

Ons 5. Okt – Konf underv – Bethel 14:40-15:45 Kun for Sj.øy, Ombo og guttene fra Finnøy

Tys Okt 18 – Konf underv på Tau Kyrkje 1410-1515

Ons Okt 19 – Konf underv  Bethel 14:40-15:45 Kun for Fogn, Talgje, og jentene fra Finnøy

November

Ons 2. Nov – Heimegruppe

Ons 9. Nov – Heimegruppe

Tys 15. nov konf.underv på Tau Kyrkje 14:10-15:15 undervisning og øving til lysemesse (for Hesby)

Ons 16. Nov – Øving til lysmesse Hesby 14:40-15:45 For alle fra Hesby

Ons 23. Nov – øving lysmesse Fogn 1500-1600

NB: Dei ifrå Talgje, Sjernarøy, Ombo og Halsnøy – øver til Lysmesse på Heimegruppene sine.

Lysmesser November

Søn 6. Nov Halsnøy og Ombo 1000-1200| 1230-14

Søn 13. Nov Talgje og Sjernarøy 1030-1230

Søn 20. Nov Hesby 1015-1215

Søn 27. Nov Fogn 1000-1200

Vår 2023

Januar undervisning

Tys 17. Jan – Konf underv Tau 1405 – 1510

Ons 18. Jan – Bethel for alle 14:40-15:45

Ons 25  Jan Heimegrupper  Diverse tidspunkt ulike øyer

Ons 1. feb Heimegrupper Diverse tidspunkt ulike øyer

Tys 7 feb Konf underv Tau 1405 – 1510

Ons 8 feb Bethel for alle 14:40-15:45

Weekend i februar

Fre-Lør 10-11 Februar furutangen ca 17:30 på Fredagen til 16:00 på Lørdagen

Bibeldagar

Søn 22. Jan sjernarøy 1045-1215 hjelpe til på Gudstenesta

Søn 5. Feb Talgje 10-12 hjelpe til på Gudstenesta

Søn 12. Feb Hesby 10-12 hjelpe til på Gudstenesta

Søn 12. feb Halsnøy og Jørstad 10-12 og 12:30-14 hjelpe til på Gudstenesta

Søn 19. feb Fogn 10-12 hjelpe til på Gudstenesta

(Øving til Bibeldager blir gjort på konfirmantundervisning  i forkant eller at vi sender oppgave på sms)…

Mars (vinterferien er 27.feb – 3. Mars)

Tys 7.  Mars Konf underv Tau 1405 – 1510

Ons 8. Mars Bethel og andre stadar 1440-1545

Tys 22. Mars Tau undervisning om misjon/fateaksjonen 1405-1510

Ons 23. mars undervisning Bethel om misjon/Fasteaksjon 1440-1510

Tys 29. Mars Fasteaksjon for alle på si øy 17-20

Samtalegudsteneste

Ons 12. April Øving Talgje sokn 14:40-15:45 (øving for Fogn, Talgje og Halsnøy) på Bethel

Søn 16. april – Samtalegt i Talgje Sokn i Talgje Kyrkje 11:00-12:00 (oppmøte 10:30)

Ons 19. April – Øving til samtalegudsteneste for Hesby Sokn og Sjernarøy sokn (Muligens på Bethel og Hesby Kyrkje)

Søn 23. April – samtalegt  Hesby sokn kl 11-12 (oppmøte kl 1015)

Søn 23. April – samtalegt  i Sjernarøy sokn kl 11 (Oppmøte kl 1045)

Konfirmasjonar 2023 vedtatt

Lør 29. Apr Halsnøy kl 11 00

Søn 30. apr Jørstad  kl  1100

Søn 30. Apr Talgje Kyrkje kl 11

Lør 6. Mai  Hesby kyrkje kl 11 og 13

Lør 6.mai kl 11 Fogn kyrkje

Søn 7. Mai Hesby Kyrkje kl 11

Søn 7. Mai Sjernarøy kyrkje kl 11

(Lør 13.Mai kl 12 – bonus konf.Hesby Kyrkje)

Reklame

Legg att eit svar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Du kommenterer no med WordPress.com-kontoen din. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer no med Twitter-kontoen din. Logg ut /  Endre )

Facebook-foto

Du kommenterer no med Facebook-kontoen din. Logg ut /  Endre )

Koplar til %s